70-lecie ZSSChiO
 Jubileusz to magiczny przystanek na drodze życia, Ożywia piękne chwile we wspomnieniach … .

Geneza 70-lecia

W 1997 roku spotkaliśmy się razem z okazji 50-lecia. Organizatorem tej uroczystości był Pan Dyrektor mgr Jacek Stańda. W 2007r. spotkaliśmy się ponownie z okazji 60-lecia. Organizatorem tej uroczystości był Pan Dyrektor mgr inż. Władysław Płoszaj. W 2017r. Komitet Organizacyjny obchodów 70-lecia Zespołu Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu  zorganizował kolejne spotkanie.   Mamy nadzieję na stałe zapisać formułę spotkań rocznicowych w historię naszej szkoły.

Szanowni goście, nauczyciele i pracownicy ZSSChiO

PODZIĘKOWANIE

Dziękujemy wszystkim absolwentom i gościom za uczestnictwo w obchodach 70-lecia ZSSChiO. Wasza obecność oraz okazywana nam radość i wzruszenie są dla nas dowodem, że warto było podjąć się organizacji tego jubileuszu. Myślimy już  o następnych takich spotkaniach. Do zobaczenia. Dyrekcja i pracownicy ZSSChiO. Data zakończonych Obchodów 70-Lecia ZSSChiO 14 października 2017r. DODATKOWE INFORMACJE - dotyczące podsumowania uroczystości będą sukcesywnie zamieszczane w  zakładce komunikaty. Wkrótce zamieścimy także galerię zdjęć.
Informacje dodatkowe w zakładce KOMUNIKATY
L L L A A A T T T
Zespół Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu
70-lecie ZSSChiO
 Jubileusz to magiczny przystanek na drodze życia, Ożywia piękne chwile we wspomnieniach .

Szanowni goście, nauczyciele i

pracownicy ZSSChiO

PODZIĘKOWANIE

Geneza 70-lecia

W 1997 roku spotkaliśmy się razem z okazji 50-lecia. Organizatorem tej uroczystości był Pan Dyrektor mgr Jacek Stańda. W 2007r. spotkaliśmy się ponownie z okazji 60-lecia. Organizatorem tej uroczystości był Pan Dyrektor mgr inż. Władysław Płoszaj. W 2017r. Komitet Organizacyjny obchodów 70-lecia Zespołu Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu zorganizował kolejne spotkanie.   Mamy nadzieję na stałe zapisać formułę spotkań rocznicowych w historię naszej szkoły.
70 70 70 L L L A A A T T T