2015-1-PL01-KA102-014794
© Zespół Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnoksztąłcących w Jarosławiu
Webmastering - Robert Porczak

Rekrutacja

Dokumenty związane z rekrutacją t.j. Regulamin Rekrutacji Uczestników Projektu oraz Formularz aplikacyjny znajdują się w załącznikach nr 1 i nr 2 Dokumenty rekrutacyjne tj. Formularz aplikacyjny należy pobrać ze strony internetowej szkoły i wypełniony złożyć do dnia 27 listopada 2015 roku w sekretariacie szkoły lub u Kierownika szkolenia praktycznego. Szczegółowe informacje dotyczące ww. projektu można uzyskać u Koordynatorów Projektu – Pani Bożeny Wojciechowskiej oraz Pani Urszuli Machaj..

Dokumentacja

Formularz aplikacyjny ……..…………   Regulamin rekrutacji …………………..
2015-1-PL01-KA102-014794