Weryfikacja strony:

 

Maria Konopelska

 

Józef Konopelski

 

Władysław Płoszaj

 

Sobczyńska Lidia

 

Wierzbińska Dorota

 

Jastrzębski Maciej

 

Machaj Urszula

 

Wojciechowska Bożena

 

Jakielaszek Małgorzata

 

Pajda Jolanta

 

Porczak Robert

 


Serdecznie dziękujemy wszystkim wymienionym osobom

za ostatnie weryfikacje listy pracowników.

 

Prosimy o dalszą weryfikację zamieszczonych

obok list .

 

 

Dyrekcja

 

Dorota Wierzbińska - Dubaj (DYREKTOR SZKOŁY)

Nauczane przedmioty: Przedmioty zawodowe, Podstawy przedsiębiorczości.

 

Sobczyńska Lidia (WICEDYREKTOR SZKOŁY)

Nauczane przedmioty: Przedmioty zawodowe.

 

Wojciechowska Bożena (WICEDYREKTOR SZKOŁY)

Nauczane przedmioty: Historia, WOS.

 


Inne funkcje

 

Machaj Urszula (KIEROWNIK SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO)

Nauczane przedmioty: Przedmioty zawodowe
 

Maciejowska Ewelina (PEDAGOG SZKOLNY)

 

Płoszaj Władysław (DORADCA ZAWODOWY)

Nauczane przedmioty: Przedsiębiorczość, przedmioty zawodowe

 

Porczak Robert (ADMINISTRATOR BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI)

Nauczane przedmioty: Informatyka, przedmioty zawodowe

 


 

Grono Pedagogiczne w roku szkolnym 2017/2018

 

Bal Jolanta (Język włoski), Bęś Wojciech (Język niemiecki), Bratek Małgorzata (Biologia, Geografia, WdŻ), Chrzan Bernadetta (Historia, WOS), Cholewa Monika (WF), Dziadusiewicz Elżbieta (przedmioty zawodowe), Gajewska Teresa (Przedm. zawodowe, Przedsiębiorczość), Giec Agnieszka (biologia, WDŻ, WOS), Grochowska Małgorzata (Chemia), Grządziel-Rymarz Barbara (przedmioty zawodowe), Hołowacz Anna (religia), Hopko-Pajda Małgorzata (Przedm. zawodowe), Hrycewicz Agnieszka (Biblioteka, Język polski), Jakielaszek Małgorzata (język polski, biblioteka), Janowska Katarzyna (przedmioty zawodowe), Jastrzębski Maciej (WF), Karpiński Piotr (Język angielski), Kędziera Anna (Chemia), Kilar Izabela (język angielski), Kluz Elżbieta (Biblioteka), Kłósek Kazimierz (religia), Konarski Waldemar (Geografia), Krypel Monika (Przedm. zawodowe), Krzeszowiec Iwona (Język angielski, Przedsiębiorczość), Lach - Wojtas Patrycja (Język niemiecki), Lewkowicz Grzegorz (Język angielski), Magoń Marta (Przedm. zawodowe), Makarowska Stanisława (Przedm. zawodowe), Mazurek Wanda (Przedm. zawodowe), Mątkowski Damian (Informatyka, TI), Mikłasz Jacek (WF), Mikosz - Polak Beata (przedmioty zawodowe), Misztal Renata (Język niemiecki), Nowak-Majkut Ewelina (Przedm. zawodowe), Pajda Jolanta (WF), Pels Marta (Przedm. zawodowe), Pieczonka Ewa (Matematyka), Pieklak Anna (Przedm. zawodowe), Posobkiewicz Alicja (przedmioty zawodowe), Potępa Józef (Religia), Przybyło Beata (Chemia), Rauch Elżbieta (Język niemiecki), Sęk Agnieszka (Język polski), Siwoń Agnieszka (Przedm. zawodowe), Skowron Anna (Język angielski), Sowa Agnieszka (Matematyka), Stańda Edyta (WF), Stępień Joanna (Matematyka, Fizyka), Stoch Wioletta (Przedm. zawodowe), Sznaj Dorota (Język polski), Tokarz Andrzej (Biologia, PO, Edukacja dla bezpieczeństwa), Wojciechowska – Kiwior Hanna (Język polski), Wojnar Marzena (Przedm. zawodowe), Zieliński Konrad (WF).

 


 

Pracownicy administracji i obsługi szkoły w roku szkolnym 2017/2018

 

Fic Teresa (Sekretarz Szkoły), Bukowy Katarzyna (Sekretarz), Trelka Jolanta (Główna Księgowa), Radzyniak – Dziobek Renata (Starsza księgowa), Poczaj Magdalena (Referent ds. uczniowskich), Granda Beata (urlop), Sławińska Zofia, Kulas Mariusz (Konserwator).

 


 

Księża - byli pracownicy

 

o. Kusy Krystian, o. Cholewa Krystian, o. Juda Paweł, o. Małek Grzegorz, o. Reczek Bogdan, o. Bryła Grzegorz, o. Kolenda Przemysław, o. Szajer Franciszek, o. Florencjusz, o. Waldan Józef, brat Kazimierczak Andrzej, Kiwior Jarosław, o. Siwula Eugeniusz, o. Arkadiusz Gołpyś.

 


 

Byli pracownicy szkoły - prosimy o stałą weryfikację listy

 

A

Adamiec Andrzej, Aftelak Stanisława, Aksamit Zbigniew, Andrusiewicz Jerzy (+).

 

B

Babiarz Elżbieta, Bajda Maria (+), Bajda Stanisława (+), Bajorska Anna (+), Bajorski Marian (+), Balawender Adam, Bałuch Józef (+), Bar Anna, Baran Kazimierz, Bąk Jerzy, Bednarska Maria, Bednarska Lilianna, Begiej Anatol (+), Begiej Mieczysław, Benderz Gertruda, Berbeć Krystyna, Bernaczek Jadwiga, Beżnic Jan, Biała Maria, Białas Maria (+), Białas Ryszard (+), Białas Maria, Białek Władysław, Biela Józef, Biela Roman, Bińkowski Wojciech, Bęś Alfreda, Biliński Mieczysław, Bilińska Zofia, Bojarska Anna, Brodowicz Genowefa, Brożyna Jan, Brudek Alicja, Brygider Ryszard, Brzuchacz Aleksander (+), Brzuchacz Eugeniusz (były Dyrektor szkoły), Brzuchacz Maria, Brzuchacz Teresa, Brzyska Maria, Buniowski Bogdan, Burlikowska Beata.

 

C

Cimierkiewicz Matylda, Ciemierkiewicz Marian, Ciżma Elżbieta, Cichowlaz Ryszard, Czyżowska Agata, Chronowski Bogusław, Chronowska Barbara, Chodań Włodzimierz (+), Cholewa Monika, Chrzanowska Genowefa (+), Czajka Urszula, Czech Zygmunt, Czerniak Zofia, Czarniecka Maria, Czarny Maria, Czarny Władysław (+)(były Dyrektor szkoły), Chamik Stanisława, Chodań Marian, Chuchla Zofia, Chmura Stanisław, Chmielowiec Marian, Cukierda Stanisław, Czwakiel Marian? (+)

 

D

Darkowski Augustyn (+), Dąbrowski Roman, Deneka Tadeusz (+), Dębicki Henryk (+), Dejniak Dorota, Dietrich - Rosada Grażyna, Dworek Maria, Dudek Józef, Dworak Szymon, Dubiel Irena, Durska Teresa,  Dusiło Marian (+), Dusiło Helena, Dziarmaga Kazimierz, Dziedzic Zofia, Dubel Anna, Drapała Janina, Długosz Kazimierz, Długosz Małgorzata, Dyl Waldemar, Domaradzki Marian, Domański Krzysztof, Domański Ryszard, Dybowska - Woś Grażyna, Dyr Iwona, Dziurgot Kazimierz (+).

 

E

Eider Maria.

 

F

Flakowicz Edward, Fesiak Małgorzata, Filip Teresa, Fortuna Tomasz, Frankiewicz Jerzy, Foryś Maria, Fudali Janusz.

 

G

Gwóźdź Jan, Gałuszka Danuta, Gałuszka Leszek, Gierczak Magdalena, Gajda Czesław, Gajda Anna, Gajda Maria, Gajewska Maria, Gilicińska - Pelc Teresa (+), Gorzkowicz Aleksandra, Goryl Lucyna, Goryl Michał, Gołębiowska Danuta, Golisz Franciszek, Górski Tadeusz, Głąb Henryk, Głogowski Bolesław, Grzeczka Tadeusz, Gdula Maria, Głowacki Stanisław, Gomułka Władysława, Gospodarczyk Krystyna, Gorgowicz Waldemar (+), Grochowski Jerzy, Gronkowska Danuta, Groszek (Pych) Maria, Gruszka Marian (pierwszy Dyrektor szkoły), Grzęda Halina, Gubała Józefa.

 

H

Hawryłko Kazimierz, Hamkało Stefan (+), Hady Anna, Hawajski Władysław, Hejnar Janina, Hamarnik Andrzej, Helon Piotr, Hubicka Elżbieta, 

 

I

Iwańska Jadwiga (+)

 

J

Jasińska Małgorzata,  Jaroń Zofia,  Jakubik  Halina,  Janusz Marian,  Jarzymowski Marian,  Jakubek Kazimierz,  Jaroń Wilhelm,  Jędrzejak Jerzy,  Jakubowski Kazimierz.

 

K

Kałkun Józef (+),  Kałkun Zofia, Kamiński Maciej, Kapała Maciej, Kapała Krzysztof, Kardynał Anna (+), Kąfera Tadeusz, Kąfera Lesława (+),  Kalinowski Apoloniusz (+),  Kłos-Drapała Aneta, Kogut Wanda,  Konarowska Janina (+), Kondra Marian (+),   Kondratko Józefa,  Kondratko Wacław,  Klimczak Mieczysław,  Kliszcz Alicja, Kłósek Kazimierz, Krawczyk Bożena,  Korzeniowski Bogumił, Kobylarek Stanisław,  Kondratek Józef (+)(były Dyrektor szkoły),  Kosiński Stanisław,  Kostkiewicz Janina,  Konefał Bogusława, Konopka Jan,  Konopelska Maria ( recenzentka strony www), Konopelski Józef (recenzent strony www), Kogut Bolesław,  Koba Marian,  Kowalski Jan,  Kowalski Antoni,  Kowalenko Gala, Kołodziejczyk Stanisław,  Kotwica Waldemar, Kozubal Alicja (+),  Kiczek Marian,  Kowal Tadeusz,  Kostka Ewa,  Kozłowicz Anna,  Kowalewska Maria,  Kowalik Teresa,  Knapik Anna,  Kraus Teresa,  Król Władysław (+), Król Krystyna,  Kruczyńska Teresa,  Krauz Mieczysław (+),  Klimczak Danuta,  Kilian Irena,  Krzemińska Maria,  Krzysztofik Bronisław,  Krzysaj Tadeusz (+),  Kurowska Franciszka,  Kucab Tadeusz,  Kucza Anna,  Kuszaj Józefa, Kuryłowicz Maria,  Kurpiel Stanisław,  Król Wiesław,  Kusiba Iwona,  Kruba Jan,  Kruk Stanisław,  Król Maria,  Kik Zdzisława,  Kąfera Zofia,  Konopnicka Anna,  Kanikuła Maria,  Krysa Maria,  Kubas Roman,  Krupa Zofia,  Kulikowski Stanisław,  Kurasz Stanisław,  Kuszaj Bronisława,  Kulka Tadeusz, Kulpa Tadeusz (+), Kwaśny Jan (+).

 

L

Lasek Ryszard,  Lis Alicja,  Lis Franciszek (+),  Lis Józef,  Lach Maria,  Lisowska Lidia,  Laska Teresa,  Lichtarska Bronisława,  Lityńska Feliksa (+),  Litwa Jolanta.

 

Ł

Łubyk Ryszard,  Łuszczak Jan,  Łyczko Eugeniusz,  Łuków Tadeusz,  Łygań Kazimierz,  Łuszczki Elżbieta (+),  Łyżyń Maria.

 

M

Majkut Jan (+) (były Dyrektor szkoły), Malinowska Alicja, Mazur Władysława,  Mazur Kazimierz, Mazur Maria (+),   Mączka Antoni,  Makarski Florian,  Markowska Danuta,  Marcinkiewicz Czesław,  Mastek Antonina (+),  Małańczak Maria,  Markowski Franciszek,  Międlar Jadwiga,  Maziarek Józefa,  Mazurkiewicz Bogusława,  Malmuk Krystyna,  Makarowicz Zdzisław,  Matwij Waldemar,  Maziarz Leonia,  Marzec Kazimierz,  Małka Andrzej,  Marek Gabriel,  Maczała Maria,  Maczuga Danuta,  Mazurkiewicz Tadeusz,  Maciejowski Stanisław, Marantowicz Bronisława (+), Misiąg Salomea, Mosiądz Wanda (+), Młynarska Krystyna, Motyka Agata, Motyka Agnieszka, Mularczyk Michał,  Mościcka Ewa,  Mołoń Anna,  Mokrzyńska Janina, Mikoś Zdzisława,  Międlar Adam,  Mieszkowski Janusz,  Mielniczek Krzysztof (+),  Misiąg Józef, Motowidełko Irena, Motowidełko Bogusław, Motowidełko Janina.

 

N

Niemczyk Leokadia,  Niemczyk Bożena,  Nowacki Janusz (+),  Nowerski Jerzy (+),  Niedźwiedzki Wojciech,  Nowakowski Jerzy,  Nowaczyk Piotr,  Nasiewicz Irena,  Nalepa Ewa,  Nowosad Mikołaj (+).

 

O

Ochab Maria, Olejarz Andrzej,  Orzechowska Teresa,  Orzechowska Czesława,  Ostrowicz Maria (+),  Ochota Halina,  Oczkowska Marianna,  Ożga Henryk,  Ożóg Józef.

 

P

Pajda Halina, Pajda Kazimierz, Pałys January, Pelc Włodzimierz (+),  Popek Eugeniusz,  Podźwierz Urszula,  Podolec Aniela,  Pomorska Stanisława (+),  Potoniec Jadwiga,  Pacholarz Anna,  Pacia Alicja,  Pajda Alicja,  Pajda Jan,  Punicki Julian (+),  Punicki Mikołaj, Przygoda Mieczysław,  Petry Tomasz,  Perun Renata, Pieczonka Sławomir,  Polański Kazimierz,  Pryjda Aniela (+), Przewrocka Maria, Przedzinkowski Andrzej,  Pieszko Wiesław,  Piotrowska Eugenia,  Pęcak Stanisława,  Prymon Helena (+),  Propola Mieczysław (+),  Porczak Emil,  Pięknik Jolanta,  Punicka - Sowa Marta, Puszyński Stanisław,  Pysiak Janina,  Pytel Feliks, Pytlarczyk Maria, Pysz Teresa, Przepłata Karol (+), Przepłata Kazimierz, Przepłata Tatiana (+).

 

R

Rożek – Gliniany Alicja, Ruper Anna,  Romankiewicz Alicja,  Ropa Czesław,  Rolniak Wanda,  Rejent Jadwiga,  Rusinek - Chwiej Halina,  Rajtar Józef,  Rodzinka Mieczysław,  Rokosz Józef, Róg Eugenia, Różańska Dorota.

 

S

 Sawarzyński Włodzimierz,  Sieczka Grzegorz, Skiba Iwona, Sobek Maria (Ulma),  Słaby Józef,  Skrzypski Ryszard, Skiba Iwona, Superson Andrzej (+),  Sus Kazimierz,  Sus Józef, Słowik Tadeusz, Skop Anna Maria, Skwarczyński Henryk, Skrzypek Bronisław, Sławek Kazimierz, Spólniewska Albina (+),  Stachowiak Teofil, Stańda Jacek (były Dyrektor szkoły),  Stoltman Janina,  Stada Alicja,  Stasiło Maria, Stój Ferdynand,  Stępnik Jerzy,  Steczkiewicz Barbara,  Stec Barbara,  Segiet Mieczysław (+),  Silbert Mieczysław,  Siara Józef,  Seremet Magdalena,  Sowińska Barbara (+), Sołtys Aleksandra,  Solanowska Halina,  Sąsiadek Antoni, Stańda Małgorzata,  Szołomiak Józef,  Szewc Maciej,  Szałapak Antoni,  Szarek Alfreda,  Szczypiór Henryk, Szim Stanisława, Szwajewska Lucyna, Szulc Maria, Szymski Paweł.

 

Ś

Świst Jadwiga,  Świstowicz Jan (+),  Ślemińska Maria, Śliwiński Jerzy.

 

T

Turek Tadeusz,  Telega Urszula, Tkaczyk Magdalena, Tokarz Kazimierz (+),  Turczynowska - Nowicka Jadwiga,  Trojanowska Krystyna,  Tucki Zdzisław,  Trojniak Tadeusz,  Trojniak Stanisława,  Tomaszewska Zofia (+).

 

U

Ulma Maria,  Ulma Małgorzata,  Uchman Jan.

 

W

Warnicka Bożena, Wandasiewicz Bogna, Wasiuta Jadwiga (+), Witek Ludmiła, Wordliczek Wiktor,  Wojnar Henryka (+), Wojnar Zygmunt,  Woś Arkadiusz, Wybraniec Leszek,  Wróbel Wiesław,  Wawrzyszko Józefa,  Wilczek Maria,  Wójcik Anna,  Wawrzyniak Edward (+),  Wróblewski Józef,  Wańkowicz Wanda,  Wilczyński Zbigniew,  Wawro Helena,  Włodań Marian,  Wanada Czesława,  Wywrót Ryszard,  Wąsowska Anna,  Wierzbieniec Eugeniusz,  Wilusz Emil,  Wierzbicka Barbara, Wilgucka Małgorzata, Wolszczak Barbara,  Wolszczak Władysław,  Waczkowska Krystyna (+),  Wojciechowski Józef, Wojtowicz Władysława,  Wierzbicki Stanisław,  Woś Bronisław,  Wróbel Krzysztof, Wróbel Genowefa, Wrucha Maria,  Walankiewicz Jadwiga.

 

Z

Zabłocki Mieczysław (+),  Zaręba Stanisław, Zając Edmund, Zagrodnik Ryszard, Zakrzewski Wojciech, Zawadzki Józef,  Zarzycka Danuta,  Zając Klaudiusz,  Zapolska Zofia,  Zastylec Adam, Zięba Władysława, Zimiński Stanisław,  Ziobrowski Kazimierz,   Zielińska Anna, Zwierzańska Barbara, Zwierzański Jan (+),  Zwarycz Juliusz,  Zwolak Anna.

 

Ż

Żak Barbara, Żabiński Jerzy,  Żołyniak Adam,  Żołyniak Andrzej, Żorniak Zygmunt, Żuk Antoni.


Nauczyciele

(kolejność przypadkowa)


Pels Marta


Wojciechowska-Kiwior Hanna


Hopko - Pajda Małgorzata


 Hrycewicz Agnieszka


Szyler Jolanta


Kluz Elżbieta


Siwoń Agnieszka


Bratek Małgorzata


Bęś Wojciech


Mątkowski Damian 


Sowa Agnieszka


Stoch Wioletta


Stańda Edyta


Mikłasz Jacek


Bal Jolanta


Chrzan Bernadeta


Grochowska Małgorzata


Grządziel-Rymarz Barbara


Giec Agnieszka


Tokarz Andrzej


Krzeszowiec Iwona


Sęk Agnieszka


Misztal Renata


Konarski Waldemar


Rauch Elżbieta


Skowron Anna


Mazurek Wanda


Makarowska Stanisława


Przybyło Beata


Lach-Wojtas Patrycja


Pieczonka Ewa


Sznaj Dorota


Zieliński Konrad


Stępień Joanna


Krypel Monika


Kilar Izabela


Cholewa Monika