Strona główna Strona główna Zarządzanie Zarządzanie Obsługa Obsługa Partnerzy Partnerzy Polecane Polecane Galerie Galerie Kontakt Kontakt
Zespół Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu © 2014 
" Podkarpacki absolwent z szansą na sukces zawodowy na europejskim rynku pracy "  – 2013-1-PL1-LEO01-37500 Projekt realizowany dzięki wsparciu finansowemu Komisji Europejskiej  w ramach programu „Uczenie się przez całe życie” LLP Leonardo da Vinci Projekt mobilności Staże zagraniczne (IVT).
Program Leonardo da Vinci - 2013
W projekcie "Podkarpacki absolwent z szansą na sukces na europejskim rynku pracy" uczestniczyć będzie 30 uczniów (29 uczniów Technikum i 1 uczeń z  Zasadniczej Szkoły Zawodowej). Za granicą uczestnicy projektu zdobędą umiejętności barmańskie (25 uczniów), poszerzą wiedzę i  uzupełnią umiejętności z zakresu organizacji usług fryzjerskich,  gastronomicznych i hotelarskich. Wykonując zlecone zadania uczniowie będą oceniani indywidualnie w zakresie umiejętności niezbędnych w pracy zawodowej według "Karty oceny praktykanta" Czas praktyk będzie dla uczestników intensywnym kursem nauki języka  obcego.  Efektami  będą  broszurki językowe opracowane w języku włoskim i angielskim oraz większe kompetencje  językowe uczestników. Uczestnicy  projektu  poznają kulturę i obyczaje goszczącego kraju. Młodzież będzie uczestniczyć w wycieczkach i imprezach integracyjnych zorganizowanych przez partnerów, które będą okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych znajomości. Po powrocie praktykanci przygotują prezentacje multimedialne i podzielą się doświadczeniami podczas warsztatów.
Streszczenie projektu
Menu szczegółowe
Informacje Harmonogram Uczestnicy Rekrutacja Ewaluacja Dokumentacja Certyfikaty Komunikaty
ZSSChiO w Jarosławiu - SEKRETARIAT adres e-mail: zsschiosekretariat@interia.eu telefon/fax: +48 166216414
Strona główna Strona główna Strona główna PROJEKT NR :  2013 - 1 - PL1 - LEO01 - 37500